Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32526R3336K000
B32526R3336K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32526R3336K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32526R3336K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 33UF 10% 250VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
Product parameter
Osa numero B32526R3336K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 33UF 10% 250VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 9765 pcs Tietolomake B32520-29 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm)
Sarja B32526 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B32526R3336K
B32526R3336K-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 44 Weeks Lead Spacing 1.476" (37.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.555" (39.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 33µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial kapasitanssi 33µF