Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32529C1104K189
B32529C1104K189
B32529C1104K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32529C1104K189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32529C1104K189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2800 pcs5600 pcs8400 pcs14000 pcs
28000 pcs70000 pcs140000 pcs
Product parameter
Osa numero B32529C1104K189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1487515 pcs Tietolomake B32520-29 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC 63V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)