Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32529C1124J289
B32529C1124J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32529C1124J289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32529C1124J289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
10800 pcs
Product parameter
Osa numero B32529C1124J289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva