Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32529C1183J189
B32529C1183J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32529C1183J189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32529C1183J189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.018UF 5% 100VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
11200 pcs
Product parameter
Osa numero B32529C1183J189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.018UF 5% 100VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva