Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32529C1154J189
B32529C1154J189
B32529C1154J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32529C1154J189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32529C1154J189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.15UF 5% 100VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
9600 pcs
Product parameter
Osa numero B32529C1154J189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.15UF 5% 100VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva