Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32559C1224K289
B32559C1224K289
B32559C1224K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32559C1224K289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32559C1224K289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
11600 pcs
Product parameter
Osa numero B32559C1224K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 950471 pcs Tietolomake B32559C Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC 63V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.276" L x 0.138" W (7.00mm x 3.50mm)