Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32559C1333K000
B32559C1333K000
B32559C1333K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32559C1333K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32559C1333K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.033UF 10% 100VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32559C1333K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.033UF 10% 100VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1156633 pcs Tietolomake B32559C Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC 63V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm)
Sarja B32559 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-2824
B32559C1333K
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.256" (6.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 0.033µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked Radial
kapasitanssi 0.033µF Sovellukset High Pulse, DV/DT