Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32562H1685K000
B32562H1685K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32562H1685K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32562H1685K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC 2DIP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32562H1685K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC 2DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 62828 pcs Tietolomake B32560-64 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC 63V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.650" L x 0.354" W (16.50mm x 9.00mm)
Sarja SilverCap™ B32562 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-DIP
Muut nimet 495-76843
B32562H1685K
B32562H1685K-ND
B32562H1685K000-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.465" (11.80mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
kapasitanssi 6.8µF Sovellukset General Purpose