Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32562H3155K000
B32562H3155K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32562H3155K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32562H3155K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC 2DIP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32562H3155K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC 2DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 157978 pcs Tietolomake B32560-64 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.650" L x 0.343" W (16.50mm x 8.70mm)
Sarja SilverCap™ B32562 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-DIP
Muut nimet 495-76841
B32562H3155K
B32562H3155K-ND
B32562H3155K000-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.433" (11.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
kapasitanssi 1.5µF Sovellukset General Purpose