Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32572A3105K000
B32572A3105K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32572A3105K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32572A3105K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 250VDC 2DIP
(Yhdysvaltain dollareina)
1200 pcs
Product parameter
Osa numero B32572A3105K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 250VDC 2DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 66713 pcs Tietolomake B32572,73 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.650" L x 0.358" W (16.50mm x 9.10mm)
Sarja SilverCap™ B32572 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2-DIP
Muut nimet B32572A3105K
B32572A3105K-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.461" (11.70mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 1µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
kapasitanssi 1µF Sovellukset High Pulse, DV/DT