Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32573A3105J000
B32573A3105J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32573A3105J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32573A3105J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 5% 250VDC 2DIP
(Yhdysvaltain dollareina)
4200 pcs
Product parameter
Osa numero B32573A3105J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 5% 250VDC 2DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 78970 pcs Tietolomake B32572,73 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.945" L x 0.252" W (24.00mm x 6.40mm)