Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32614A4474J008
B32614A4474J008
B32614A4474J008
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32614A4474J008 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32614A4474J008
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
Product parameter
Osa numero B32614A4474J008 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva