Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32620A0152J289
B32620A0152J289
B32620A0152J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32620A0152J289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32620A0152J289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1500PF 5% 1KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero B32620A0152J289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1500PF 5% 1KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 320249 pcs Tietolomake B32620,21 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1000V (1kV)
Voltage Rating - AC 500V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)