Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32620A0272K289
B32620A0272K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32620A0272K289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32620A0272K289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2700PF 10% 1KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero B32620A0272K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2700PF 10% 1KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 305453 pcs Tietolomake B32620,21 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1000V (1kV)
Voltage Rating - AC 500V Toleranssi ±10%