Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32620A562J189
B32620A562J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32620A562J189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32620A562J189
Valmistaja EPCOS (TDK)
Kuvaus CAP FILM 5600PF 5% 1KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
4400 pcs
Product parameter
Osa numero B32620A562J189 Valmistaja EPCOS (TDK)
Kuvaus CAP FILM 5600PF 5% 1KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 284646 pcs Tietolomake B32620,21 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Toleranssi 5600pF päättyminen PC Pins
Surface Mount Land Koko 0.295" (7.50mm) Koko / Dimension -