Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32620A6152J189
B32620A6152J189
B32620A6152J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32620A6152J189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32620A6152J189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1500PF 5% 630VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
7200 pcs
Product parameter
Osa numero B32620A6152J189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1500PF 5% 630VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 340474 pcs Tietolomake B32620,21 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 400V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Sarja B32620 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.335" (8.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 1500pF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 1500pF