Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32620J0222J189
B32620J0222J189
B32620J0222J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32620J0222J189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32620J0222J189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2200PF 5% 1KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero B32620J0222J189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2200PF 5% 1KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 191655 pcs Tietolomake B32620,21 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1000V (1kV)
Voltage Rating - AC 600V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Sarja B32620 Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-4979-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 2200pF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
kapasitanssi 2200pF Sovellukset High Pulse, DV/DT