Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32620J0222K000
B32620J0222K000
B32620J0222K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32620J0222K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32620J0222K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2200PF 10% 1KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero B32620J0222K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2200PF 10% 1KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 324029 pcs Tietolomake B32620,21 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1000V (1kV)
Voltage Rating - AC 600V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)