Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32621A3333K289
B32621A3333K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32621A3333K289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32621A3333K289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.033UF 10% 250VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero B32621A3333K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.033UF 10% 250VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 279819 pcs Tietolomake B32620,21 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 140V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
Sarja B32621 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.354" (9.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 0.033µF Film Capacitor 140V 250V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 0.033µF