Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32621A3473K000
B32621A3473K000
B32621A3473K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32621A3473K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32621A3473K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero B32621A3473K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 272740 pcs Tietolomake B32620,21 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 140V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)