B32652J1272J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32652J1272J189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B32652J1272J189 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | CAP FILM 2700PF 5% 1.6KVDC RAD |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 5200 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | B32652J1272J189 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CAP FILM 2700PF 5% 1.6KVDC RAD | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 240554 pcs | Tietolomake | B32651-B32658 Series |
| Kategoria | kondensaattorit | Voltage Rating - DC | 1600V (1.6kV) |
| Voltage Rating - AC | 700V | Toleranssi | ±5% |
| päättyminen | PC Pins | Sarja | B32652 |
| Arvioinnit | - | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | Radial | Käyttölämpötila | -55°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Spacing | 0.591" (15.00mm) | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | ominaisuudet | - |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized | Yksityiskohtainen kuvaus | 2700pF Film Capacitor 700V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| kapasitanssi | 2700pF | Sovellukset | DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber |