Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32652J1472J000
B32652J1472J000
B32652J1472J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32652J1472J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32652J1472J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 4700PF 5% 1.6KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32652J1472J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 4700PF 5% 1.6KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 202001 pcs Tietolomake B32651-B32658 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV)
Voltage Rating - AC 700V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Sarja B32652 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-1368
B32652J1472J
B32652J1472J000-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 4700pF Film Capacitor 700V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 4700pF Sovellukset DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber