B32653A2152J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32653A2152J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B32653A2152J000 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | CAP FILM 1500PF 5% 2KVDC RADIAL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 2880 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | B32653A2152J000 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CAP FILM 1500PF 5% 2KVDC RADIAL | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 135894 pcs | Tietolomake | B32651-B32658 Series |
| Kategoria | kondensaattorit | Voltage Rating - DC | 2000V (2kV) |
| Voltage Rating - AC | 700V | Toleranssi | ±5% |
| päättyminen | PC Pins | Sarja | B32653 |
| Arvioinnit | - | Pakkaus | Bulk |
| Pakkaus / Case | Radial | Muut nimet | B32653A2152J B32653A2152J-ND |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 100°C | Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Lead Spacing | 0.886" (22.50mm) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | - | Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 1500pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial | kapasitanssi | 1500pF |