Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32653A2222K289
B32653A2222K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32653A2222K289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32653A2222K289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2200PF 10% 2KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2720 pcs
Product parameter
Osa numero B32653A2222K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2200PF 10% 2KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 134117 pcs Tietolomake B32651-B32658 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 2000V (2kV)
Voltage Rating - AC 700V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Sarja B32653
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 2200pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 2200pF Sovellukset DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT