Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32653A3394K000
B32653A3394K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32653A3394K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32653A3394K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.39UF 10% 250VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
2880 pcs
Product parameter
Osa numero B32653A3394K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.39UF 10% 250VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva