Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32653A3414J000
B32653A3414J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32653A3414J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32653A3414J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.41UF 5% 250VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2880 pcs
Product parameter
Osa numero B32653A3414J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.41UF 5% 250VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 137628 pcs Tietolomake B32651-B32658 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Sarja B32653
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet B32653A3414J
B32653A3414J-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.41µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.41µF