Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32654A3155J189
B32654A3155J189
B32654A3155J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32654A3155J189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32654A3155J189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1400 pcs
Product parameter
Osa numero B32654A3155J189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva