Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32654A3565J000
B32654A3565J000
B32654A3565J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32654A3565J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32654A3565J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 5.6UF 5% 250VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
720 pcs
Product parameter
Osa numero B32654A3565J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 5.6UF 5% 250VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 39646 pcs Tietolomake B32651-B32658 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.240" L x 0.748" W (31.50mm x 19.00mm)