Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32654A6684K189
B32654A6684K189
B32654A6684K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32654A6684K189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32654A6684K189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1400 pcs
Product parameter
Osa numero B32654A6684K189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva