Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32654A7104K189
B32654A7104K189
B32654A7104K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32654A7104K189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32654A7104K189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 1.25KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1400 pcs
Product parameter
Osa numero B32654A7104K189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 1.25KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 76388 pcs Tietolomake B32651-B32658 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV)
Voltage Rating - AC 500V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm)
Sarja B32654 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.083" (27.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.827" (21.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.1µF