Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32654A7564K000
B32654A7564K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32654A7564K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32654A7564K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.56UF 10% 1.25KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
Product parameter
Osa numero B32654A7564K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.56UF 10% 1.25KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 34301 pcs Tietolomake B32651-B32658 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV)
Voltage Rating - AC 500V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.240" L x 0.866" W (31.50mm x 22.00mm)
Sarja B32654 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B32654A7564K Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 1.083" (27.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.437" (36.50mm) ominaisuudet Low ESL
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.56µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 0.56µF Sovellukset DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber