B32654A7334K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32654A7334K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B32654A7334K000 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | CAP FILM 0.33UF 10% 1.25KVDC RAD |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | B32654A7334K000 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CAP FILM 0.33UF 10% 1.25KVDC RAD | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 67235 pcs | Tietolomake | B32651-B32658 Series |
| Kategoria | kondensaattorit | Voltage Rating - DC | 1250V (1.25kV) |
| Voltage Rating - AC | 500V | Toleranssi | ±10% |
| päättyminen | PC Pins | Koko / Dimension | 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm) |
| Sarja | B32654 | Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Bulk | Pakkaus / Case | Radial |
| Muut nimet | 495-7065 B32654A7334K B32654A7334K-ND |
Käyttölämpötila | -55°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Spacing | 1.083" (27.50mm) | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 1.083" (27.50mm) | ominaisuudet | - |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized | Yksityiskohtainen kuvaus | 0.33µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| kapasitanssi | 0.33µF | Sovellukset | DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT |