Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32656S1105K577
B32656S1105K577
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32656S1105K577 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32656S1105K577
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FILM CAP MKP SNUBBER 1F 10% 1600
(Yhdysvaltain dollareina)
84 pcs
Product parameter
Osa numero B32656S1105K577 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FILM CAP MKP SNUBBER 1F 10% 1600 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6066 pcs Tietolomake B32656S Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen Screw Terminals Sarja B32656S
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Rectangular Box Käyttölämpötila -55°C ~ 110°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 1.457" (37.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Low ESL
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 1µF Film Capacitor 100V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
kapasitanssi 1µF Sovellukset Snubber