Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32656S1334K561
B32656S1334K561
B32656S1334K561
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32656S1334K561 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32656S1334K561
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.33UF 1.7KVDC SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero B32656S1334K561 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.33UF 1.7KVDC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14876 pcs Tietolomake B32656S Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1700V (1.7kV)
Voltage Rating - AC 750V Toleranssi ±10%
päättyminen Screw Terminals Sarja B32656S
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Rectangular Box Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 1.004" (25.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Low ESL
ESR (Equivalent Series Resistance) 8 mOhms Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.33µF Film Capacitor 750V 1700V (1.7kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box kapasitanssi 0.33µF