Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32656S2474K563
B32656S2474K563
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32656S2474K563 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32656S2474K563
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 10% 2KVDC R BOX
(Yhdysvaltain dollareina)
96 pcs
Product parameter
Osa numero B32656S2474K563 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 10% 2KVDC R BOX Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8736 pcs Tietolomake B32656S Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 2000V (2kV)
Voltage Rating - AC 800V Toleranssi ±10%
päättyminen Screw Terminals Koko / Dimension 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm)
Sarja B32656S Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Rectangular Box
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 2.244" (57.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.772" (45.00mm)
ominaisuudet Low ESL ESR (Equivalent Series Resistance) 5.5 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF Film Capacitor 800V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
kapasitanssi 0.47µF Sovellukset Snubber