Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32656S7105K561
B32656S7105K561
B32656S7105K561
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32656S7105K561 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32656S7105K561
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 1.25KVDC SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero B32656S7105K561 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 1.25KVDC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12896 pcs Tietolomake B32656S Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV)
Voltage Rating - AC 500V Toleranssi ±10%
päättyminen Screw Terminals Koko / Dimension 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm)
Sarja B32656S Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Rectangular Box
Muut nimet 495-3947 Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 1.102" (28.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) ominaisuudet Low ESL
ESR (Equivalent Series Resistance) 5 mOhms Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 1µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box kapasitanssi 1µF