Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32671L4104J000
B32671L4104J000
B32671L4104J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32671L4104J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32671L4104J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero B32671L4104J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 398972 pcs Tietolomake B32671L,72L Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
Sarja B32671L Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B32671L4104J Käyttölämpötila -55°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm) ominaisuudet High Temperature
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 0.1µF Sovellukset High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT