Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32671L6333K289
B32671L6333K289
B32671L6333K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32671L6333K289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32671L6333K289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
3320 pcs
Product parameter
Osa numero B32671L6333K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 279105 pcs Tietolomake B32671L,72L Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 250V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
Sarja B32671L Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 110°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.433" (11.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.033µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.033µF