Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32672L1123J289
B32672L1123J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32672L1123J289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32672L1123J289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.012UF 5% 1.6KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
3840 pcs
Product parameter
Osa numero B32672L1123J289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.012UF 5% 1.6KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 180489 pcs Tietolomake B32671L,72L Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV)
Voltage Rating - AC 600V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)
Sarja B32672L Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 110°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.012µF Film Capacitor 600V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.012µF