Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32672L1183K000
B32672L1183K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32672L1183K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32672L1183K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.018UF 10% 1.6KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero B32672L1183K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.018UF 10% 1.6KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 169234 pcs Tietolomake B32671L,72L Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV)
Voltage Rating - AC 600V Toleranssi ±10%