Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32672Z4104K000
B32672Z4104K000
B32672Z4104K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32672Z4104K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32672Z4104K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 450VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32672Z4104K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 450VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 427135 pcs Tietolomake B32671Z-73Z Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 450V
Voltage Rating - AC 220V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)