Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32672Z4224K289
B32672Z4224K289
B32672Z4224K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32672Z4224K289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32672Z4224K289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 10% 450VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
3840 pcs
Product parameter
Osa numero B32672Z4224K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 10% 450VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva