Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32672Z5684K000
B32672Z5684K000
B32672Z5684K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32672Z5684K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32672Z5684K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.68UF 10% 520VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1200 pcs
Product parameter
Osa numero B32672Z5684K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.68UF 10% 520VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva