Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32672Z6474J000
B32672Z6474J000
B32672Z6474J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32672Z6474J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32672Z6474J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 5% 630VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1200 pcs
Product parameter
Osa numero B32672Z6474J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 5% 630VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva