Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32676G6106K000
B32676G6106K000
B32676G6106K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32676G6106K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32676G6106K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10UF 10% 630VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
440 pcs
Product parameter
Osa numero B32676G6106K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10UF 10% 630VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 17647 pcs Tietolomake B32674-B32678 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.634" L x 1.102" W (41.50mm x 28.00mm)
Sarja B32676 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-3015
B32676G6106K
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 1.476" (37.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.673" (42.50mm) ominaisuudet Long Life
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.1 mOhms Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 10µF