Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32676G8106K000
B32676G8106K000
B32676G8106K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32676G8106K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32676G8106K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10UF 10% 875VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
180 pcs
Product parameter
Osa numero B32676G8106K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10UF 10% 875VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8667 pcs Tietolomake B32674-B32678 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 875V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.654" L x 1.299" W (42.00mm x 33.00mm)