Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32682A6103J000
B32682A6103J000
B32682A6103J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32682A6103J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32682A6103J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32682A6103J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 189611 pcs Tietolomake B3268x Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 300V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Sarja B32682 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-7307
B32682A6103J
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Through Hole Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 10000pF Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 10000pF