Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32682A6473K189
B32682A6473K189
B32682A6473K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32682A6473K189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32682A6473K189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
700 pcs1400 pcs2100 pcs4900 pcs17500 pcs
Product parameter
Osa numero B32682A6473K189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 117635 pcs Tietolomake B3268x Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 300V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Sarja B32682 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-7317-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Through Hole Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.047µF Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.047µF