Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32683A6683J189
B32683A6683J189
B32683A6683J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32683A6683J189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32683A6683J189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Osa numero B32683A6683J189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 88838 pcs Tietolomake B3268x Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 300V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
Sarja B32683 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-7346-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Through Hole Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.650" (16.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.068µF Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.068µF