Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32686A0154K000
B32686A0154K000
B32686A0154K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32686A0154K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32686A0154K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.15UF 10% 1KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero B32686A0154K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.15UF 10% 1KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 46025 pcs Tietolomake B3268x Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1000V (1kV)
Voltage Rating - AC 400V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.654" L x 0.551" W (42.00mm x 14.00mm)